بازدید «رئیس سازمان دارالقرآن الکریم» از باشگاه خبرنگاران تسنیم / تشریح طرح «سنجش دانش قرآنی مردم» در نشست اختصاصی

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم ضمن حضور در باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» و بازدید از تحریریه و بخشهای مختلف این باشگاه به تشریح طرح «سنجش دانش قرآنی مردم» پرداخت.

دردومین همایش حافظان کل قرآن کریم استان تهران عنوان شد

12 خصیصه‌ منتسبان به قرآن کریم

پیشکسوت قرآنی کشور در دومین همایش حافظان کل قرآن استان تهران با اشاره به اینکه تسخیر قله کرامت در جایگاه اکرم‌العباد و حفظ این جایگاه والا تا زمان مرگ، مستلزم ادای حق تلاوت قرآن است، ۱۲ ویژگی و خصیصه‌ای که جامعه قرآنی باید داشته باشند را تشریح کرد.

نظارت بر چاپ و نشر نهج‌البلاغه، صحيفه سجاديه و مفاتيح‌الجنان در دستور كار سازمان دارالقرآن‌الكريم قرار گرفت

معاون نظارت بر چاپ و نشر قرآن‌كريم سازمان دارالقرآن‌الكريم از ورود اين سازمان به نظارت بر چاپ و نشر نهج‌البلاغه، صحيفه سجاديه و مفاتيح‌الجنان خبر داد.

با برگزاری جلسه توجیهی مدیران طرح؛

دوره‌های استعدادهای قرآنی در سراسر کشور آغاز شد

با اعلام رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و طی یک جلسه توجیهی، اجرای طرح دوره‌های تخصصی استعدادهای درخشان قرآنی ویژه نوجوانان پسر از امروز، ۲۵ مردادماه در استان‌ها آغاز شد.

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم:

امیدواریم با راه‌اندازی ۴۰۰ جلسه حفظ قرآن دل رهبری شاد شود

رئیس سازمان دارالقرآن کریم با اشاره به اینکه تعداد حافظان قرآن کریم کشور با افق مورد نظر رهبری فاصله زیادی دارد، گفت: امیدواریم با راه‌اندازی ۴۰۰ جلسه حفظ قرآن دل رهبری شاد شود.

رئیس سازمان دارالقرآن الکریم:

پیشتازی بانوان در عرصه قرآن موجب خرسندی است

مراسم پایان دوره آموزشی کلاس‌های دارالقرآن امام علی(ع) با حضور رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و مدیر دارالقرآن امام علی(ع) برگزار و به بانوان شرکت‌کننده که حد نصاب لازم را دریافت کرده بودند، گواهی پایان دوره اعطاء شد.

تحليل تذكرات رهبري به قاريان قرآن توسط علي‌اكبر ملكشاهي

عوامل غفلت قاريان از تلاوت معنامحور/ نقطه آسيب قاريان امروز ايران

به عقيده يكي از قاريان بين‌المللي كشورمان عواملي  كه با هدف مجلس آرايي مد نظر قاريان قرار دارد سبب در آسيب قرار گرفتن اين هنر اصيل اسلامي شده است. 

آرشیو

قرآن در بیان

قرآن، جوانان و نوجوانان

حرکت قرآنی موجود در جامعه، بسیار خوب است اما آموزش و پرورش از این بُعد، عقب مانده است که باید برای حضور صحیح، زیبا و مؤثر قرآن در مقاطع گوناگون نظام آموزشی، فکری اساسی کرد.

منبع: 
بیانات رهبر معظم در دیدار معلمان سراسر کشور،85/2/12
آرشیو

عضویت در خبرنامه

جلسات قرآنی

هم اکنون 2283 جلسه در حال برگزاری است.آرشیو

تشکل‌های قرآنی

جستجو میان 5991 تشکل قرآنیآرشیو