شکری:

تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن با بخش‌نامه محقق نمی‌شود/دلایل ریزش حفاظ در آزمون اعطای مدرک

معاون آموزش‌وپژوهش سازمان دارالقرآن‌الکریم کشور با اشاره به دغدغه رهبری درباره تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن گفت: تحقق چنین هدفی به راحتی امکان‌پذیر نیست مگر اینکه جریان حفظ قرآن و تحقق این دغدغه، رنگ مردمی به خود بگیرد، این هدف با بخش‌نامه محقق نمی‌شود.

گزارشی از عملکرد شورای عالی قرآن سازمان فرهنگی هنری شهرداری/ امضای تفاهم‌نامه با سازمان دارالقرآن الکریم

طی جلسه صبح امروز شورای عالی قرآن سازمان فرهنگی ـ هنری شهرداری تهران، تفاهم‌نامه‌ای با سازمان دارالقرآن الکریم با موضوع اعزام و تبادل اساتید میان دو سازمان و تأمین محتوا، اقلام و محصولات فروشگاه‌های قرآنی «سراج» انجام گرفت.

در بزرگداشتی در موسسه احسن الحدیث صورت گرفت؛

خاطره‌گویی و بیان خدمات زنده‌یاد «محمدتقی مروت» توسط شاگردانش + عکس

مراسم بزرگداشت مرحوم استاد محمدتقی مروت، پیشکسوت قرآنی کشورمان در جلسه قرآن سیدمحسن موسوی بلده از شاگردان استاد مروت با حضور جمع زیادی از جامعه قرآنی برگزار شد.

حجت‌الاسلام خاموشی تأکید کرد:

تمرین استفاده متعالی از فضای مجازی/ تبدیل عادت قرآن‌خوانی قبل خواب به چک کردن تلگرام

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مهمترین راه‌کار مقابله با آسیب‌های مجازی را توجه‌دادن مسئولیت والدین نسبت به فرزندان در شئون مختلف دانست و افزود: آنچه امروز ضرورت دارد از بین بردن معلومات مضر، حفظ حریم شخصی و نحوه استفاده متعالی از فضای مجازی است.

حجت‌الاسلام خاموشی:

سبک زندگی قرآنی؛ بسته‌ اصلی فرهنگی برای خانواده ایرانی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به فعالیت‌های گسترده‌ در حوزه خانواده و شبکه تبلیغ، مشکل امروز خانواده‌ ایرانی را سبک زندگی دانست و افزود: باید سبک زندگی قرآنی-اسلامی که یکی از بسته‌های اصلی فرهنگی برای خانواده ایرانی است در جامعه تبیین شود.

آرشیو

قرآن در بیان

قرآن، جوانان و نوجوانان

حرکت قرآنی موجود در جامعه، بسیار خوب است اما آموزش و پرورش از این بُعد، عقب مانده است که باید برای حضور صحیح، زیبا و مؤثر قرآن در مقاطع گوناگون نظام آموزشی، فکری اساسی کرد.

منبع: 
بیانات رهبر معظم در دیدار معلمان سراسر کشور،85/2/12
آرشیو

عضویت در خبرنامه

جلسات قرآنی

هم اکنون 2283 جلسه در حال برگزاری است.آرشیو

تشکل‌های قرآنی

جستجو میان 5991 تشکل قرآنیآرشیو